Skip to content Skip to footer

Panie Piotrze bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji pogrzebu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i pozdrawiam

Panie Piotrze bardzo dziękujemy za

dziękuję Piotrze za wszystko ponieważ w twoim wykonaniu było wszystko jak zwykle perfekcyjne

dziękuję Piotrze za wszystko ponieważ

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną posługę podczas wszystkich formalności pogrzebowych naszego syna Szymona Wideł w dniu 8.11.2022. Szefowi firmy p. Piątkowi i wszystkim pracownikom a szczególnie p. Marcinowi

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną posługę

Serdecznie dziękujemy za poprowadzenie pięknej ceremonii pogrzebowej naszej mamy Emilii w dniu 9.11.2022 na terenie parafii w Szynwałdzie

Serdecznie dziękujemy za poprowadzenie pięknej

Dzisiaj odbyła się ceremonia pogrzebowa mojego taty. Bardzo dziękuje za super obsługę od pierwszego kontaktu aż do końca. Będę polecać każdemu. Zadbano o każdy szczegół. Dzięki wam przeszliśmy ten szczególnie trudny dla nas czas bez dodatkowego stresu. Jeszcze raz dziękuje.
Andrzej Schetz

Dzisiaj odbyła się ceremonia pogrzebowa

Szybko, sprawnie, elegancko – serdecznie polecam firmę.

Szybko, sprawnie, elegancko – serdecznie

Bardzo dobra obsługa

Jan Paweł 2

Dziękuję za porady , wskazówki ,fachową obsługę przy organizacji pogrzebu mojego taty.
Pełen profesjonalizm, życzliwość , zrozumienie na każdym etapie uroczystości.
Naprawdę polecam .

Dziękuję za porady , wskazówki

Z całego serca pragnę podziękować pracownikom firmy,a w szczegolnosci P.K.Piatek za rzetelne przygotowanie pogrzebu jak również sprowadzenie zwłok brata Bogusława z Danii dzięki czemu mogliśmy przetrwać tak trudne chwile.
Dziękuję za piękną obsługę w czasie ostatniego pożegnania, piękna oprawa uroczystości, piękne kwiaty,wszystko na najwyższym poziomie.
Jestescie państwo godni polecenia.
Raz jeszcze serdecznie dziękuję.
Z poważaniem Marta Błach z rodziną.

Z całego serca pragnę podziękować

Na ręce Pana Piotra składam serdeczne podziękowania całemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego REQUIEM Piątek za wpełni profesjonalną organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej mojego męża Mariusza.Z całego serca dziękuję za okazaną mi życzliwość i troskę.Wiem że dla Mariusza był to zaszczyt że mógł współpracować z Takimi Ludzmi.Bóg Zapłać Za Wszelkie Dobro

Anna Łabędż

Bardzo ale to bardzo dziękujemy za wszystko co Zakład dał od siebie na uroczystośći pogrzebowej w Mościcach. Widać pełne oddanie i kontrolę nad całym pogrzebem nie zapomne gestu jednego z pracowników Pana w czarnej koszulce i jego słowa .. Wejdźcie Państwo pod namiot nie stójcie z boku przygotowaliśmy to dla Państwa …
……..chapeau bas

Polecam

Bardzo ale to bardzo dziękujemy

Pełen profesjonalizm zaczynając od pierwszego telefonu do Pana Piątka. Wszystko ogarnięte i zapewnione w sposób jak należy w takich sytuacjach jakim jest pogrzeb bliskiej osoby. Sama oprawa, sposób prowadzenia, lśniące samochody, namiot na trumnę robi wrażenie na każdym uczestniku ostatniej drogi. Polecam każdemu
Podoba mi się

Pełen profesjonalizm zaczynając od pierwszego

Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam każdej rodzinie

Patrycja Tadel

Kompleksowa obsługa od początku do końca. Od pierwszego spotkania, przez uroczystości pogrzebowe, po prace zlecone na Cmentarzu wszystko bez zarzutu. Zarówno właściciel jak i pracownicy – pełen profesjonalizm. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i doradę w trudnych chwilach i za to że nie musiałam sie o nic martwić…

Kompleksowa obsługa od początku do

Bardzo Dziekuje Zarowno Szefostwu Jak I Wszystkim Pracownikom Zakladu. Zdecydowanie Pelen Profesionalizm Pod Kazdym Katem. Bog Zaplac.

Bardzo Dziekuje Zarowno Szefostwu Jak

Na ręce P. Piotra składam serdeczne podziękowania za przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego Taty Dla rodziny są to najtrudniejsze chwile, dlatego tak ważne jest w tym czasie spotkać ludzi, których cechuje niezwykła delikatność w działaniu, takt, życzliwość jak również profesjonalizm i kultura osobista na najwyższym poziomie.Dziękuję

Agnieszka Bodziuch

Chciałbym bardzo podziękować Panu za wielkie serce i troskę, jaką została nam okazana, w czasie przewiezienia ciała Marka z Las Vegas do Polski do Tarnowa. Podczas całego procesu wystąpiły trudności, a Pan i pana firma okazała wielkie współczucie i troskę, sprawiając, że wszystko udało się w terminie. Same słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności wobec Pana i Pańskiego zespołu. Pana firma przywraca wiarę w dobro ludzi. Jesteśmy na zawsze wdzięczni.

Chciałbym bardzo podziękować Panu

BardZo serdecznie dziękujemy za pięknie przygotowana uroczystość ,wszystko na wysokim poziomie ,kwiaty przepiękne.

Rodzina Wiśniewskich

BardZo serdecznie dziękujemy za pięknie

Pragnę serdecznie podziękować za ogromny profesjonalizm, zaangażowanie oraz życzliwość Zakładowi Pogrzebowemu Requiem Piątek. Wielki ukłon składam w stronę właściciela -Pana Piotra, który okazał serdeczność, zrozumienie, wielką cierpliwość, służył pomocą i dobrą radą w załatwieniu spraw formalnych . Składam również podziękowanie dla Panów obecnych przy ceremonii pogrzebowej mojego taty. Dziękuję za zaangażowanie, okazany szacunek i godność dla zmarłego. Jestem ogromnie wdzięczna za całokształt Waszej pracy.

Patrycja Barnert-Wojcik

Bardzo dziękuję za profesjonalizm życzliwość oraz cierpliwość w ustalaniu terminu pogrzebu Danieli Łuszcz lat 95 zmarłej w Gdańsku a chowanej w Tarnowie. Pomoc pana Piotra oraz pełna mobilność jego pracowników zasługują na duże uznanie. Ciepła atmosfera pozwala na chwile zapomnieć o smutnej chwili żegnania kogoś najbliższego. Uroczystości pogrzebowe przygotowane z wielką starannością z dbałością o każdy szczegół, fachowa porada dopełniają całości zorganizowanej uroczystości.

Serdecznie polecam usługi pogrzebowe pana Piotra zakładu.

Bardzo dziękuję

Bardzo dziękuję za profesjonalizm życzliwość

W tak trudnym dla nas momencie pan Kamil Piątek wraz ze swoimi pracownikami pomógł nam zorganizować pogrzeb syna i brata (Marcina) biorąc na siebie całą odpowiedzialność za wszelkie sprawy urzędowe w związku ze sprowadzeniem zwłok do kraju. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i zrozumienie. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w organizowaniu pogrzebu polecam bo dzieki Jego profesjonalizmowi mogliśmy spokojnie przeżyć ten cięzki okres w naszym życiu.

W tak trudnym dla nas

Dziękuję Panie Piotrze za wsparcie, profesjonalne potraktowanie, cierpliwość i doradztwo w takich trudnych chwilach. Moje wyobrażenie o Zakładach Pogrzebowych było ponure i straszne. To co spotkałem u Państwa zupełnie tę opinię zmieniło. Świetna obsługa, świetni ludzie i wspaniałe podejście do człowieka w tak trudnej chwili. Dziękuje bardzo za wszystko.

Piotr

Dziękuję bardzo za przygotowanie uroczystości mojego brata śp. Andrzeja na cmentarzu komunalnym w Krzyżu, personel wykazał się profesjonalizmem oraz taktem i wyczuciem podczas ceremonii pogrzebowej. Większość spraw firma wykonała za mnie było mi to pomocne, gdyż mieszkam 350 km od Tarnowa.

Dziękuję bardzo za przygotowanie uroczystości

Dziękuję bardzo za profesjonalny serwis podczas uroczystości pochówku mojego taty.
Pozdrawiam

Dziekuje bardzo za professionally serwis

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania pracownikom firmy
REQUIEM PIĄTEK , którzy wspomagali nas w organizacji pogrzebu naszego Taty
Jana Małka ( 15.07.2021).
Doceniamy ich empatię, profesjonalizm i wysokie kompetencje, dzięki którym
mogliśmy przetrwać tak trudne chwile od momentu śmierci naszego Taty,
poprzez przygotowania aż do uroczystości pogrzebowych.

Dziękujemy za ludzką życzliwość, cierpliwość i wszechstronną pomoc.

 

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania pracownikom

Szczere wyrazy uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego Requiem Piątek za naprawdę fachową obsługę pogrzebu. Wszystko odbyło się sprawnie, z zachowaniem szacunku dla zmarłego oraz rodziny. Urzędowe załatwienia Firma wzięła na siebie co było dla nas ogromnym odciążeniem w trudnych chwilach. Rzetelna obsługa, pełen profesjonalizm (np. namiot na cmentarzu na niepogodę) spotkały się z pochwałami wśród osób obecnych na pogrzebie. Pracownicy czy to przed czy w trakcie pogrzebu pełni kultury, zrozumienia, życzliwości – w każdej chwili spieszą z pomocą, poradą – naprawdę można na Firmie polegać i zaufać, że wszystko odbędzie się tak jak powinno.

Szczere wyrazy uznania i podziękowania

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Piotrowi O. z Requiem za wielkie serce i troskę jaką zostałam otoczona dnia 17.03.20r. Ciepła atmosfera pozwoliła na chwilę zapomnieć o smutnej chwili.Same słowa nie wyrażą wdzięczności wobec Pana Piotra.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu

Dziękuję Właścicielowi Firmy Requiem Piątek oraz Pracownikom za organizację uroczystości pogrzebowych mojego Ojca Bolesława Otałęgi. Doceniam profesjonalizm i życzliwość Pracowników Waszej Firmy /zresztą już nie pierwszy raz/.

Halina Czarnowska

Dziękuję Właścicielowi Firmy Requiem Piątek

W ciężkich chwilach jakie przeżywa rodzina podczas śmierci bliskiego miałem kontakt z kilkoma firmami pogrzebowymi. W tych dniach po raz trzeci korzystałem z usług firmy pana Piotra, na jego ręce chciałbym wyrazić podziękowania i wyrazy wdzięczności w imieniu rodziny Rymek i Ambroziak za bardzo sprawne i profesjonalne zorganizowanie pogrzebu ś.p. Stefana. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę- potwierdzam wysoką jakość usługi, takt i kulturę pracowników firmy “Requiem”- Roman Ambroziak

W ciężkich chwilach jakie przeżywa

Pełny profesjonalizm, empatia i zrozumienie w tak trudnym dla nas okresie pogrzebu w czasie pandemii. W imieniu swoim oraz siostry dziękuję za organizację pogrzebu naszej ukochanej Mamy-Emilii Szul.

Pełny profesjonalizm,empatia i zrozumienie w

Chciałam bardzo serdecznie Państwu podziękować, za poprowadzenie nas w tak bolesnym momencie życia, za wsparcie i cierpliwość, profesjonalne przygotowanie spraw z pogrzebem. Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.
Rodzina Zmarłego Józefa Krawczyka.

Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Szanowny Panie Piotrze – na Pana ręce pragnę złożyć podziękowanie dla Pana i całego zespołu współpracującego z Panem.Wasza usługa to nie tylko 100% profesjonalizmu, to bardzo serdeczna atmosfera,wielka empatia i zrozumienie. Dzięki Waszej doskonałej pracy Ostatnia Droga mojego męża Zenona Jarosza /pomimo mojej i syna nieobecności/była zorganizowana perfekcyjnie. W tej ciężkiej dla mnie sytuacji,po stracie ukochanego męża, Pana pomoc była dla mnie ulga w cierpieniu – Dziękuję ! Życzę Panu i Pana pracownikom dużo zdrowia i radości,sukcesów i samych pogodnych,pięknych dni.Niech dobro,którego doświadczyłam od Pana – powróci do Was pomnożone wielokrotnie. Z wyrazami szacunku – Urszula Janiszewska – Jarosz

xxx

Bardzo dziękuję firmie pogrzebowej REQUIEM-PIĄTEK, a szczególnie właścicielowi Panu Piotrowi Piątkowi, za godne, profesjonalne zorganizowanie pochówku mojej córki Karoliny i przede wszystkim kojący spokój i empatię w rozmowie i ustaleniach. Jej odejście było bolesne, a Wasza pomoc okazała się nieoceniona.

Uniknęłam dzięki Waszej pomocy w tym bardzo trudnym dla mnie czasie załatwiania formalności związanych ze sprowadzeniem ciała mojej córki Karoliny. Wykazaliście się w tym nie lada profesjonalizmem.
Dziękuję Panom, którzy podczas ceremonii pogrzebowej spisali się niezwykle elegancko i profesjonalnie.

Szczególnie dziękuję za to “coś”, czego nie kupuje się za pieniądze, a co mogę nazwać ogromnym ciepłem, serdecznością i życzliwością, z którą spotkałam się ze strony Zakładu REQUIEM-PIĄTEK. W tak serdecznej atmosferze łatwiej mi było przejść przez tę traumatyczną sytuację.
Dziękuję, że mogłam liczyć na pomoc w tym, jakże dla mnie trudnym, okresie.
Bardzo polecam Wasz zakład za profesjonalne podejście do każdego klienta.

Bardzo dziękuję firmie pogrzebowej REQUIEM-PIĄTEK,

Ceny: 5/5
Obsługa: 5/5
Jakość: 5/5
Kontakt: 5/5

Dziękuję z całą rodziną za pomoc w organizacji pogrzebu Ojca, był bardzo elegancki, polecam firmę Piątek

Janina L.

dziekuje za przepiekne przygotowanie ostatniego pożegnania naszej kochanej mamy Bronisławy Kapustka zakładowi pogrzebowemu Requiem.dziękuje Bardzo za piękną oprawę,

dziekuje za przepiekne przygotowanie ostatniego

Niestety ale ta kolorystyka odstrasza mnie, gdyż powoduje wrażenie, że Państwa zakład podchodzi mało poważnie do tematyki śmierci..

Zniesmaczony designem strony

Pragnę złożyć podziękowania dla Zakładu pogrzebowego Requiem-Piątek, a szczególnie dla pana trębacza za wyjątkową i pełną profesjonalizmu oprawę muzyczną pogrzebu ŚP. Janiny

Pragnę złożyć podziękowania dla Zakładu

Dzień dobry

Dziękuję serdecznie za udekorowanie grobu.
Krystyna Kupper

Dzień dobry Dziękuję serdecznie za

Serdeczne podziekowania dla Requiem Piatek za pomoc w ostatniej drodze naszej mamy, siostry, babci, tesciowej oraz prababci S. P. Zdzislawy Witek.
Wzruszajaca koncowa przemowa, pozegnanie oraz podziekowanie przez mlodego pracownika firmy.
Przepiekna gra na trabce.
Firma, a moze zespol ludzi, ktorzy sa kiedy inni ich potrzebuja.
Serdecznie polecamy!!! 👍❤️

Serdeczne podziekowania dla Requiem Piatek

Chciałem serdecznie podziękować pracownikom i kierownictwu firmy REQUIEM za wyjątkowy szacunek i opiekę w czasie całego procesu przygotowania i przebiegu uroczystości pogrzebowych mojego Taty kilka lat temu. Człowiek jest to w stanie docenić dopiero po pewnym czasie … Bóg zapłać za tę anielską cierpliwość i życzliwe podejście.

Andrzej Jasiak

Dziękujemy bardzo za wysoce profesjonalną i doskonałą obsługę pogrzebu mojej Mamy.
Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione z nawiązką a uroczystość pożegnania przeprowadzona po mistrzowsku i z wielkim taktem przez wszystkich pracowników firmy.
Polecamy †ę firmę z całą odpowiedzialnością każdemu , kto chce pięknie pożegnać swoich bliskich. Raz jeszcze dziękujemy za profesjonalność

Dziękujemy bardzo za wysoce profesjonalną

Serdecznie podziekowania za profesjonalna i rzetelna obsługę oraz uroczysta oprawę ceremonii pogrzebowej naszego taty i męża Bronisława Kieta.

Serdecznie podziekowania za profesjonalna i

Serdecznie dziękuję Firmie Requiem – Piątek za pomoc w sprowadzeniu z Anglii ciała mojego Śp. Męża Wiesława Lebda, zorganizowanie uroczystości pogrzebowych. Dziękuję za cierpliwość, dobre słowo, wsparcie, za ludzką życzliwość.
Firma godna polecenia.

Serdecznie dziękuję Firmie Requiem –

Serdeczne podziękowania dla firmy REQUIEM PIĄTEK za organizację oraz obsługę pogrzebu mojej mamy. Dziękuję.

Bogusława Pruchnik

Składam serdeczne podziękowania za zajęcie się pogrzebem mojej mamy Mari Tryba p Piotrkowi Piątek naprawdę profesjonalny zakład polecam wszystkim. fachowa obsługa nic dodać nic ująć jeszcze raz dziękuję.Pozdrawiam Dawid Tryba

Składam serdeczne podziękowania za zajęcie

Dziękujemy firmie requiem-piątek za towarzyszenie w ostatniej drodze mojego dziadzia. Pełen profesjonalizm, wysoka jakość usługi, piękna oprawa. Serdecznie polecam.

Dziękujemy firmie requiem-piątek za towarzyszenie

W Sobotę pożegnaliśmy mojego Tatę Józefa Janika. Państwa firma wsparła nas w tych trudnych chwilach profesjonalizmem i rzetelnością.

Wraz z mamą pragnę Państwu podziękować za organizację ostatniej drogi mojego Taty na tej ziemi. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa profesjonalizmu, rzetelności, i empatii. Dziękujemy za poprowadzenie różańca przed Mszą Św., bardzo profesjonalnie poprowadzony.

Dziękujemy.

W Sobotę pożegnaliśmy mojego Tatę

Serdeczne podziękowania dla firmy REQUIEM PIĄTEK za organizację i obsługę pogrzebu mamy. Dziękuję.

Ula Pruchnik

Z całego serca dziękuje za pomoc, poradę i pełen profesjonalizm w organizacji pogrzebu mojej mamy śp. Anny Szatko.
Bez cienia wątpliwości godna polecenia firma w Tarnowie , profesjonalna i fachowa obsługa uroczystości pogrzebowej, zarówno ze strony właściciela jak i pracowników.

Z całego serca dziękuje za

Szanowni Państwo, dziękuję za pięknie przygotowaną uroczystość. Kwiaty były piękne. Jesteście Państwo godni polecenia.

Serdecznie pozdrawiam
Magdalena Gałecka – Mama Judytki

Szanowni Państwo, dziękuję za pięknie

Bardzo serdecznie chciałam podziękować pracownikom firmy,a w szczegolnosci Wlascicielowi, który nas obsługiwał, za rzetelne i profesjonalne przygotowanie pogrzebu.
Dziękuję za miłą i piękną obsługę w czasie ostatniego pożegnania naszego taty, dziadzia,pradziadzia ś.p. Józefa Opioła.
Dziękuję za piękne kwiaty,wszystko na najwyższym poziomie.
Szczególne podziękowania kieruję do Pana Jarka Marcina(dane pana znalazłam na państwa stronie), który bardzo profesjonalnie poprowadził różaniec przed Mszą Święta, oraz za wzruszającą i mądrą końcową przemowę , pożegnanie i podziękowanie.
Jestescie państwo godni polecenia.
Raz jeszcze serdecznie dzięki.

Bardzo serdecznie chciałam podziękować pracownikom

Serdeczne podziękowania dla firmy REQUIEM PIĄTEK za bardzo profesjonalną obsługę i życzliwą pomoc w organizacji pogrzebu mojej babci Cecylii. Za poprowadzenie różańca, za trąbkę i wszystko co zrobilście…
Pełen profesjonalizm
dziękuję

Im

W imieniu calej Rodziny , Serdecznie Dziekujemy za niesamowita pomoc okazana w tych trudnych dniach . Fachowosc na najwyzszym poziomie i przeecudowna oprawe
tak czesc koscielnej jak i cmentarnej pochowku.

W imieniu calej Rodziny ,

Święta spowodowały u mnie pewną refleksję którą muszę wyrzucić z siebie . Przed pogrzebem udałam się pod grób mojego śp męża tam zastałam panów z Firmy którzy przygotowywali uroczystość przy grobie .Wspominając ze łzami w oczach mojego męża jakim był dobrym człowiekiem jeden z Panów objął mnie reką i powiedział Bardzo pani współczuję straty męża lecz jesli był taki dobry jak pani mówi to jest teraz w pięknym miejscu i patrzy z góry razem z Bogiem na nas i myśli sobie ciekaw jestem jaki bedzie mój pogrzeb ? A oto aby ten pogrzeb był wyjątkowy i piękny zadbam ja .Rozbawiło mnie to trochę , ale taki ten pogrzeb był ,był poprostu piękny, magiczny.Mój śp Mąż na pewno był dumny .Dziękuję jeszcze raz za wszystko po zdjeciach firmy wiem ze pan ma na imie Artur wspaniały , wyjątkowy człowiek … Bede polecać Firmę każdemu i złego słowa nie dam powiedzieć jesteście Wspaniali Wesołych Świąt Życzę

Święta spowodowały u mnie pewną

W dramatycznej sytuacji, jaką zawsze jest odejście bliskiego, Zakład “Requiem” okazał się wyborem najlepszym z możliwych. Jako rodzina, jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, taktu i dyskrecji “Requiem”. Wszystkie elementy uroczystości pogrzebowej wybrzmiały tak, jak sobie tego życzyliśmy. Kontakt z Zakładem był nieinwazyjny, życzliwy, delikatny, ale i pełen empatii, kultury osobistej i taktu, zwłaszcza ze strony Pana Kamila Piątka, który przeprowadził z nami najtrudniejszą, pierwszą rozmowę ustalającą szczegóły ceremonii pogrzebowej. Jesteśmy wdzięczni za zorganizowanie pogrzebu i z serca polecamy firmę.

W dramatycznej sytuacji, jaką zawsze

Bardzo dziękujemy firmie „REQUIEM PIĄTEK” za rzetelne zorganizowanie pogrzebu ŚP. Stanisława Gniadek.
Elegancka i bardzo mila obsługa, spokojne i opanowane podejście do tak ważnej sprawy. Pomoc w stu procentach jaką mogliśmy otrzymać od firmy. Serdeczne wyrazy wdzięczności w tak trudnej sytuacji Firma napewno się sprawdzi. Dziękujemy….

Rodzina Kiełbasów

Dziękujemy firmie Requiem za troskliwe potraktowanie naszej rodziny w tym najgorszym dla nas czasie.

Ich opieka pozwoliła nam przeżyć ten dzień w skupieniu i spokoju . To był piękny pogrzeb.

Państwa posługa cechowała się głębokim zrozumieniem i życzliwością . Profesjonalni, z wyczuciem i taktem.

Rodzice.

Dziękujemy firmie Requiem za troskliwe

Dzień dobry,
bardzo dziękuję, piękna wiązanka.

Dzień dobry,bardzo dziękuję, piękna wiązanka.

Jestem pełna podziwu z jaką klasą i profesjonalizmem potrafią Państwo wykazać się w tych trudnych chwilach. Oprawa pogrzebu od początku do końca na najwyższym poziomie.

Jestem pełna podziwu z jaką

Bardzo dziękujemy firmie „Requiem Piątek” za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu naszego taty
ŚP. Stanisława. Firma godna polecenia – rzetelnie, szybko oraz sprawnie zajmuje się organizacją pogrzebu.

Modesta z rodziną

Bardzo dziękujemy za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla nas chwil. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i chwalimy Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie powagi bólu. Odejście naszego Syna Mateuszka było dla nas bardzo bolesne, a Wasza pomoc nieoceniona. Dziękujemy

Bardzo dziękujemy za wsparcie i

Dzisiaj, kiedy emocje już na to pozwalają, pragnę z całego serca podziękować Panu kierownikowi za to co dla mnie zrobił…
Będę wdzięczna do końca życia…

Poza tym oprawa uroczystości pogrzebowej na najwyższym poziomie… DZIĘKUJĘ

Dzisiaj, kiedy emocje już na

Chciałam serdecznie podziękowac firmie Requiem oraz pracownikom za wspaniale przygotowana ceremonie pogrzebową mojej mamy Marii.Pełen profesjonalizm.Dziękuje

Anna z Tuchowa janusz238@interia.pl

W imieniu calej Rodziny dziekuje za wszelkie wskazowki i rady w trudnych chwilach zwiazanych z ostatnim pozegnaniem Naszego Taty. Wszystko zorganizowane z nalezytym szacunkiem i perfekcyjnie. Jestescie godni polecenia i trwajcie w tym „duchu” sluzac innym. Tak, to dobra firma!!!

Lucyna Libera z rodzina.

Chciałam serdecznie podziękować pracownikom i kierownictwu firmy REQUIEM za wyjątkowy szacunek i opiekę w czasie całego procesu przygotowania i przebiegu uroczystości kilka miesięcy temu. Człowiek jest to w stanie docenić dopiero po pewnym czasie … Bóg zapłać za tę anielską cierpliwość i życzliwe podejście!

Anna

Witam ! Chciałam bardzo podziękować za godną polecenia obsługę pogrzebu mojej babci Apolonii. Profesjonalne podejście do sprawy, począwszy od wszystkich załatwień w biurze skończywszy na samym pogrzebie (elegancka obsługa, mądre podziękowania, trębacz) wszystko na bardzo wysokim poziomie i z klasą, zadbane o każdy najmniejszy szczegół. Dziękuje i gorąco polecam. Pozdrawiam.

3ba

Bardzo dziękuję za pomoc, zrozimienie i w pełni profesjonalną obsługę pogrzebu mojej cioci . Zakład godny polecenia .

Maria Z.

Wszystko fachowo, pięknie i elegancko, począwszy od doradztwa, poprzez wszelkie usługi, na samym pogrzebie kończąc. Zdecydowanie nie zawiodłam się na firmie, wręcz przeciwnie. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Natalia

Bardzo dziekuję za pełną prfesjonalizmu obsługę pogrzebu mojego Taty, zrozumienie i delikatność pracowników, jakie okazali w tych trudnych chwilach.

Janusz D. z Krakowa janusz.dworzak_xl@wp.pl

W imieniu swoim i całej rodziny serdecznie dziękuję firmie „Requiem Piątek” za profesjonalne, pełne zrozumienia i życzliwości przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych mojego taty ŚP. Wacława Ślaskiego. Pozdrawiam.

Barbara Wòjcik

Księże Piotrze-świecisz przykładem…..

Irenka

Pragnę pozdrowić pana Piotra. Dziękuję.

Władymir

Serdeczne Podziękowania i Wyrazy Uznania za wspaniałą organizację , zrozumienie , profesjonalizm i serdeczność jaką Firma oferuje i okazuje Swoim Klientom czego mogłam doświadczyć przy organizacji ekshumacji szczątków moich Najbliższych z Tarnowa do Krakowa

Janina Gajdzińska Kraków

wspaniala,zgrana firma pogrzebowa

obserwator

Oprawa muzyczna(trąbka)na wysokim poziomie.Dziękuje za pomoc i obsługe pogrzebu mojej mamy

Krystyna

Witam. Patrząc w pożegnania zauważyłem dwa pochówki pań o tym samym nazwisku i imieniu i w tym samym wieku. Mógłbym wiedzieć która pani Maria Krzyszkowska to ta właściwa? Ta na 7 sierpnia czy na 8?

Artur

Chciałem serdecznie podziękować i wyrazić moje uznanie Panu Piątkowi i jego pracownikom za profesjonalne, pełne zaangażowania przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojej mamy ŚP Kazimiery Nazim.
Szczerze polecam Firmę Requiem Piątek wszystkim którzy znajdą się w takiej potrzebie – można jej zaufać w 100% – wszystko będzie zorganizowane i przeprowadzone przez profesjonalistów zgodnie z ustaleniami i życzeniem rodziny zmarłego.

Władysław Zając

Bardzo dziękuję za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego Taty i fachowe doradztwo. Jest to firma działająca na najwyższym poziomie i w 100% godna polecenia. Całkowita perfekcja. Przesyłam serdeczne wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc.

Małgorzata

Korzystając z tej strony chciałam złożyć na ręce właściciela serdeczne podziękowania za przygotowanie uroczystości pogrzebowej dla mojej najukochańszej mamusi, byłam cały czas spokojna że zakład ten wykona wszystkie ustalenia / jestem bardzo wymagajaca/ Podsumowujac jest to zakład GODNY POLECENIA

Krystyna z Warszawy

ja pozdeawiam pana piotra i przyjde na pogrzeb mojego wójka pociciy pozdrawiam i macie mi dać obrazek

palej

Bardzo Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego taty. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwą pomoc oraz każdą poradę.

Kornelia- Kwiaciarnia Róża

Podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego „REQUIEM” za pomoc,doradztwo, fachową organizację pogrzebu mojego tatusia Śp. + Wacława Bilińskiego składa córka Patrycja z mamą Martą.
ZAKŁAD GODNY POLECENIA

Patrycja B.J

Serdeczne podziękowania kierownictwu i pracownikom firmy REQUIEM za fachowość,cierpliwość i życzliwe podejście przy przygotowaniu uroczystości pogrzebowych naszego Taty Józefa Pikul.

RODZINA

Witam serdecznie dzięki za poświęcony czas na wpis proszę o wyjaśnienie skąd u pana takie wrażenie, wg pana jakie powinny być użyte kolory pozdrawiam Piotr Piatek

requiem

Serdeczne podziękowania za otoczenie wspaniałą pomocą, ciszę i przepiękne zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego męża Śp. Andrzeja Chęcińskiego składa żona z rodziną

Helena Chęcińska hchec@tlen.pl

Witam serdecznie chciałam wyrazić pełen podziw za piękną Uroczystość śp Jacka Walaszka pięknie wyglądali Pana pracownicy krocząc w asyście niosących trumnę , fajne młode chłopaki ci starsi panowie nie do końca do nich pasują po za tym rewelacja i piękne pożegnanie … Pozdrawiam

Małgosia

Serdeczne podziękowania za fachową organizację pogrzebu mojej cioci , zrozumienie i pomoc . Zakład godny polecenia, w pełni profesjonalny.

Maria

magda nie żyje

palej joanna palej

Panie Piotrze! Dziękuję za wszystko! Jest Pan profesjonalistą w każdym calu. Pana firma, pracownicy są fantastyczni. W tak ciężkich chwilach po stracie ukochanej mamy, Pan dodał otuchy i przepięknie pomógł nam pożegnać wspaniałą osobę. Mama zawsze w razie konieczności przychodziła do Requiem…bardzo Pana lubiła…pamiętam… Dlatego ja też zawsze, chodź niestety są to trudne dni będę Państwa polecać. I co rok będę się przypominać, by zamówić nekrologi na bolesne rocznice… Dziękuję za wszystko w imieniu swoim i rodziny.

Gabriela

Trębacz pierwsza klasa.Profesjonalizm!!!

Dominika

Bardzo dziękuję Piotrkowi za zajęcie się pogrzebem św p Andrzejem Ślipek za ciepłe słowa i Piotrkowi za różaniec jak również p Stefanowi kolego mogę zawsze na ciebie liczyć ,chciałbym nadmienić że ta firma jest godna polecenia i niema lepszej w całym Tarnowie . Pozdrawiam Dawid Tryba były pracownik

Dawid

dlaczego od prawie miesiąca nie ma wpisów pożegnań?

jaka

U mnie jak jest pogrzeb to zawsze przewodnik dziękuje za udział w pogrzebie to jest normalnie.

Gargamel

wszystko jest w porzadku tylko ten starszy pan w okularach nie umie sie zachowywac

beta

Dziękuje Firmie REQUIEM za fachowe,bezproblemowe zorganizowanie pogrzebu ś.p .Genowefy Stono.
Dziękuje obsłudze cmentarnej za profesjonalizm.W szczególności Panu który podziękował wszystkim po pogrzebie./nie było to w procedurze/ .polecam.

michał warzyca

Dziękuję za wyrozumiałość.

kaya

Serdeczne podziękowania za fachową organizację pogrzebu

Iren

Składam serdeczne podziękowania Firmie Requiem za profesjonalną obslugę uroczystosci pogrzebowej mojej mamy. Dziekuję „szefostwu” za wyrozumiałość,cierpliwość i dobre rady. Dziękuje obsłudze: Panu, który odpowiednio poprowadził różaniec, jak również Panom żałobnikom którym można było zaufać i którzy byli obecni podczas całej uroczystości. Dziękuje

Madzia W wlazlo_magda@poczta.fm

Bardzo dziekuje za wszelkie rady,uslugi, bardzo mila obsluge, za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego meza Andrzeja. W tym tak trudnym dla mnie czasie mogłam liczyc na pomoc, dobre slowo, rady… Firma ,,Requiem Piątek” bardzo mi pomogla i jest w 100% godna polecenia. Całkowita perfekcja. Przesyłam serdeczne wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc. Dziekuje.

Elzbieta Kukulka

Chciałam na tym forum bardzo serdecznie podziękować Zakładowi a szczególnie panu Piatek za przygotowanie usługi spopielenia a później uroczystosci pogrzebowej mojej mamy. Mam porównanie cen tego zakładu i Miejskiego Zarzadu Cmentarzy są takie same a jakość i kultura tego pierwszego znaczacą. Jesli zapyta ktoś mnie o opinie o zakładach ZDECYDOWANIE BĘDĘ WYRAZAŁA NEGATYWNĄ OPINIĘ O MIEJSKIM ZARZĄDZIE CMENTARZY. A opinie przedstawiane przez panie z MZC o zakładach prywatnych sa NIEPRAWDZIWE.

Buchalik Danuta – Rybnik

firma oki-:)

lolo lolo100@vp.pl

….narobiło sie tych zakładow pogrzebowych ,co ulica zakład pogrzebowy zaden porzadny…….zaklad requiem porzadna i wspaniala firma …pozdrawiam wlascicieli i cala zaloge zakładu …..

trebacz

witam panstwa potrzebuje wzoru klepsydry.Prosze o podeslanie mi takiego czegos na adres przemekwodz@interia.pl
Serdecznie pozdrawiam

Przemek przemekwodz@interia.pl

zakLad profesjonalny.obsluga i oprawa muzyczna na bardzo wysokim poziomie (trabka)

nichal

madziu szkoda że zmarłaś i łezki mi lecą

asia joanna palej

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi za pomoc w sprowadzeniu ciała mojej Siostry z Krakowa i zorganizowanie wzruszjacego pożegnania. Dziękuję za to, że kiedy nam trudno było myśleć o czymkolwiek, On myślał za nas aby godnie i uroczyście pożegnać naszą kochaną Mamusię, Żonę, Siostrę i Babcię

Franciszka z rodziną

Znam tą fizmę od lat i wiem że na pierwszym miejscu jest szacunek do zmarłego,jeśli wybrać z firm to tylko tą lub pana Andzeja Derusa pozdrawiam Mirek-Konserwacja pojazdowa

Mirek wmirek@in.net.pl

nie oplaca sie ja wiem co to jeszt za zaklad tez pracuje w zakladzie tylko jakie on ma ceny to głwa boli ale stajhof jeszcze gorszy

Wojciech Warzydrag sliozak@.pl

Wszystkiego najlepszego szczęścia zdrowia pomyślności oraz dużo pracy z okazji imienin dla Pana Piotrka życzy ŚMIGACZ z Brzeska

śmigacz śmigacz74@wp.pl

Od mojej wychowawczyni zmarł w sierpniu dziadek.Pani mowiła że wszystko było doskonale.Luksusowy karawan, trumna elegancka i hymn pogrzebowy jaki macie na stronie.Ja nikogo nie pożegnałem więc niewiem jaką dać opinię.Moja pani mówi że ten zaklad jest bardzo dobry i ma wszystkie standarty.Dlaczego nie napisaliście Kompleksowe Usługi Pogrzebowe?????

Mati z górnego śląska

Pelen profesjonalizm , niespodziewalem sie tego, wszystko dograne do ,,deski”.
warto polecic

lukasz

Dlaczego ktoś niszczy archiwalne informacje o zgonach i pogrzebach ? To powinno zostawać na stronie. Chciałem właśnie cos pokazac kuzynowi (chyba jego kolega zmarł) i już nie ma tej informacji (widziałem to tutaj chyba w kwietniu). Rozumiem, ze to nie są miłe rzeczy, ale przywróćcie to archiwum, bo chyba warto. A może jakaś wyszukiwarka ? Mnie w kazdym razie spotkał zawód

Jasiek geldo@op.pl

już dwukrotnie korzystaliśmy z usług tej firmy i muszę przyznać – PEŁEN PROFRSJONALIZM

NOONE

Składam serdeczne podziękowania za profesjonalną,kulturalną,taktowną i życzliwą pomoc w ostatnim pożegnaniu mojej MAMY oraz pomoc w załatwianiu spraw formalnych w trudnych chwilach.Requiem jest Firmą godną polecenia i rekomendacji.

Wojciech Lalewicz

Wyrazy uznania dla właściciela firmy. Widać ze gościowi bardziej zależy na godnym pochowaniu zmarłego niż na pieniądzach. Mało jest takich firm. Powodzenia

Adam

Ja mam odmienne zdanie. Dzisiaj pożegnałem moją bliską koleżanke i uważam że ekipa requiem jest postawiona dość wysoko. Profesjonalne wykonanie dobry organista, z calej ekipy jestem bardzo zadowolony i ogólnie z całego przebiegu pogrzebu. Wiadomo mi ze rodzina w sprawach formalnych takze jest zadowolona jeśli można to tak określić po utracie bliskiej osoby. Takze gorąco polecam!!!

Piotr Lisowski piotrek 2555@interia.pl

Profesjonalna firma,wspaniała muzyka !!! Do obserwatora nie zabieraj głosu w dziedzinie o której nie masz pojęcia,no i więcej odwagi przynajmniej imię ujawnij tak działała UB WSTYD !!!

Darek

a dlaczego sobie to sami piszecie,jesteś cie wspaniali,jesteście super,jesteście naj heheheheheheh baj baj

baryla firsetorm@poczta.fm

Nie znam firmy. Bogu dzieki nie musialem jeszcze korzystac z takich usług, ale strona jest przyzwoita. Nie tylko wizytówka ale też widzę, że można interaktywnie zarządzać informacjami. Wiele firm jeszcze nie docenia takich rzeczy, a tu – patrzcie, patrzcie – Zakład Pogrzebowy docenił .
Ciekawe- kiedy pierwszy pogrzeb bedzie można zamówić przez internet ? Gdzieś czytałem,że na Zachodzie już tak ktoś robi.
Pozdrawiam, Paweł

pawels

Serdeczne podziękowania za życzliwą i fachową pomoc w tak trudnej chwili jaką było dla nas pożegnanie NASZEJ KOCHANEJ MAMY I BABUNI

J PIKUL

niczego sobie stronka. tylko ta tematyka …

Krzysiek

Popieram obserwatora… poza organista wszystko w porzadku!

Krzysztof

Firma która jest godna polecenia , to jest opinia konkurecji na tym rynku
Zakład Usług Pogrzebowych
Derus Andrzeej

Andrzej Derus

wspaniala zgrana grupa polecam goraco

wlodek irel.wp.pl

Korzystałem z usług tego zakładu jest to taki zakład którego się nie poleca, ale jeśli spotka mnie podobna sytuacja/ zgon osoby bliskiej/ napewno usługę zlecę tej firmie

wiktor

Witam wszystki odwiedzających tą strone.Tak jak napisałem jakiś czas temu iż podzielę się moimi uwagami na temat zakładu p.Piotra Piątka.Pare dni temu zmarła mi mama i za radą znajomego pojechałem do zakładu pogrzebowego REQUIEM.Może nie będę zbyt się rozpisywał ponieważ nie o to chodzi więc powiem tak: moje oczekiwania zostały spełnione a Z.P. pana Piątka wywiązał się z swojego zadania tak że nie musiałem w tych przykrych dla mnie chwilach zajmować się formalnościami związanymi z pochówkiem i całą tą biurokracją. Jeśli ktoś z was znajdzie się w podobnej sytuacji to sądze że kierując się do Z.P.REQUIEM zostanie przyjęty bardzo życzliwie i ,,obsłużony profesjonalnie. ps. za pośrednictewm internetu chcę podziękować p.Piątkowi i jego pracownikom za okazaną mi życzliwoś i pomoc – dziękuje.

Andrzej z TaRnOwA

wspaniale porzegnanie bliskiej mi osoby goraco polecam grupe requiem

mateusz amek.wp.pl

no cóż… moje zdanie na temat powyższej firmy i jej własciciela wkrótce będę miał okazję wyrazić gdyż za parę dni zakład /firma/ pana Marcina organizuje dla mojej Mamy całą ceremonię pogrzebową a po jej zakończeniu podzielę się z internautami moimi uwagami. Pierwsze moje wrażenia są pozytywne jak na sytuację w której jestem i każdy z nas kiedyś może się znaleźć a wierzcie że to naprawdę bardzo przykre są chwile

and. z Tarnowa

polecam rewelacja

leszek

Bardzo proszę o przesłanie mi aktualnego cennika usług. Z góry dziękuję.

Maria maria zu@op.pl

W imieniu swoim i Rodziny chciałabym serdecznie podziękować za wszelką pomoc i piękne pożegnanie mojego Syna Marcina. Szczególne podziękowania należą się Panu Piotrowi, który w tych trudnych dla nas chwilach, okazał nam wiele życzliwości i rzetelnej pracy.

Krystyna Sokołowska

dziekuje za wspanialy pogrzeb

krzysiek lol krzysio5@vp.pl

jestescie super tak dalej mozna wam ufac dobrze ze jest taka firma w tarnowie

wiesiek

Serdecznie dziękuję za ogromną cenną pomoc w odprowadzeniuTaty i za muzykę zwiewną ulotną i wieczną. Niechaj Bóg Was wszystkichzawsze błogosławi.

Barbara L

dziekuje za wspaniala uroczystosc oraz pomoc zaklad jest bardzo dobry polecam

jarek

Mimo tego ze zakladow pogrzebowych nie powinno sie polecac ja, jestem bardzo zadowolony z obslugi pogrzebu bliskiej mi osoby. Szczegolnie duzy plus za oprawe muzyczna. Skrzypce, trabka…Widac ze zaklad jest naprawde profesjonalny.

Tadek

Szczerze mówiąc o grabarzach – czyli o firmach pogrzebowych chodzą stereotypowe przekonania – że co to za biznes, bez żadnego ryzyka, nie trzeba tu dbać o klienta a on i tak sam przychodzi … nogami do przodu. Pospacerowałam sobie po tym serwisie i chyba zmienię zdanie. Widać,że właściciel tego zakładu bardzo poważnie traktuje swój zawód i rodziny swoich klientów. Na stronie jest wszystko co potrzeba, aby stwierdzić,że to profesjonalna firma. Nie jest za dużo tego, czego nie powinno być a jest też sporo informacji dla wielu innych osób – genialne są np. te pogrzeby i nazwiska z całego roku. Mam nadzieję, że ten profesjonalizm nie pozostaje tylko wirtualny. pozdrawiam

Darek darex67@interia.pl

dzieki za rewelacyjny pogrzeb

leszek iiek@wp.pl

witam panstwa taksamo jak kolega prosze o przeslaniewzorow klapsydr serdecznie pozdraewiam
a jedno pytanko czy mieliscie jako pierwszy lub drugi karawan forda sierra 1.8

adam adas161284@wp.pl

Piotrek znamy się całe wieki ale jestem zaskoczony sroną jest,jest mówiąc normalnie wysoce profesjonalna i taka jak powinna być.A pan Marek jest gość.

Stan. stan@wp.pl

Witam serdecznie. Firma REQUIEM… Najlepsza jaką spotkałem(ostatnie 2 lata 12pogrzebów w rodzinie i znajomych) firma, której można powierzyć ciało Ukochanej Osoby.Podczas pogrzebu Taty grał Pan na trąbce…od tamtej pory, gdy jestem na pogrzebie i zaczyna rozbrzmiewać dźwięk trąbki, po prostu ryczę jak niemowlę, to jest piękny symbol.O Tacie pamiętam ciągle, ale wzmaga się to podczas wygrywania melodii…POLECAM FIRMĘ REQUIEM!!

M.

Macie piękne samochody ale co do jakiości wpuszczana trumny do grobu to mam pewne zastrzezenia.gdyby nie to że przełozyliście przez antaby to by wam wpadła do grobu Pozdrawia Gdańsk

Zakład ZIELEŃ

dzieki za fachowom pomoc zakład jest ok

xdxdxdx

a dlaczego nekrologi ostatnie z kwietnia? mamy wrzesień !

Michał

Serdecznie dziękujemy za poprowadzenie pięknej ceremonii pogrzebowej naszej mamy Emilii w dniu 9.11.2022 na terenie parafii w Szynwałdzie

Marta B.

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną posługę podczas wszystkich formalności pogrzebowych naszego syna Szymona Wideł w dniu 8.11.2022. Szefowi firmy p. Piątkowi i wszystkim pracownikom a szczególnie p. Marcinowi

Irena i Antoni Wideł

Bardzo dziękujemy za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla nas chwil. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i chwalimy Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie powagi bólu. Odejście naszego Syna Mateuszka było dla nas bardzo bolesne, a Wasza pomoc nieoceniona. Dziękujemy!

Porębski Dariusz

chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię o tej firmie. Nie spotkałem pod szpitalem / załatwiając dokumenty / tzw. naganiacza tej firmy. Zlecenir wykonują naprawde solidnie i po normalnych pieniądzach. Kwota ustalona przed usługą jest taka sama i po. Polecam wszedzie i kazdemu kto mnie zapyta o opinie o tych zakładach. Korzystajac z okazji chciałbym im serdecznie podziekować za wszystko – Jan Sutkowski

Jan Sutkowski

Zakład pogrzebowy Requiem-Piątek Tarnów. Rodzinne uczucie i profesjonalne podejście.
Godziny otwarcia biura
Wieńce i wiązanki
Zamów kwiaty online przez naszą stronę lub zamów telefonicznie w naszej kwiaciarni. Zamówienia dokonasz na podstronie wieńce i wiązanki.

Requiem-Piątek © 2024. All Rights Reserved.